Alenina Lhota na Táborsku

Vítejte na chalupě Alenka

Obě středověká města s renesanční architekturou – Tábor i Jistebnice nabízejí  dostatek příležitostí, jak trávit volný čas nebo si protáhnout tělo. Táborský okres je bohatě protkaný cyklotrasami, v Táboře si můžete zahrát disk golf, zajezdit na kolečkových bruslích, zaplavat v Jordánu. Alenina Lhota je známá spolkem Čertovo břemeno a osmnáctijamkovým hřištěm pro klasický golf.  Ten s rekreačním objektem Alenka těsně sousedí. Necelé čtyři kilometry Aleninu Lhotu dělí od Monínce, což je známý lyžařský areál s celoročním provozem. Čtyřsedačková lanovka vás vyveze na vrchol Javorové skály, odkud je v letní měsíce příjemný výšlap do okolí. V zimě si tady zalyžujete  již v říjnu.

Přímo po výstupu z lanovky vás cesta zavede do Cunkova. Projdete skalním útvarem Čertovo břemeno a ocitnete se v kouzelné vesničce Ounuz, jež je vesnickou památkovou zónou a natáčela se tu pohádka Honza málem králem. Za Cunkovem narazíte na zdejší raritu: bizoní farmu s občerstvovnou U Bizona.  V Cunkově je také velká odchovna plemenných býků.  Ani to není všechno, v obci se daří i farmě  pro chov huculských koní.  Tady vás naučí jezdit na koni nebo se jen necháte svézt historickým kočárem v létě a v zimě na saních. Trasa je vhodná i pro méně zdatné cyklisty, převýšení jsou pouze dva metry.

Alenka naráz ubytuje 36 lidí, naším bonusem je, že platit budete jen za 35 lidí.  Ubytování je v 13 zařízených pokojích, některé jsou řešené jako apartmány,  k dispozici je jedna velká plně vybavená kuchyně a další menší kuchyňky u pokojů, dále společenská místnost s TV, wi-fi, sociální zařízení s pračkou, sauna a venkovní bazén a krb v zastřešeném sezení. Pro děti je venku pískoviště a trampolína. Pronajímatel zajišťuje ložní prádlo.

Objekt je vhodný pro aktivní dovolenou, sportovní soustředění nebo firemní školení. Přízemí budovy je bezbariérové, a to včetně jednoho apartmá. Stravování je možné si   domluvit v restauraci golfového areálu. 

Ceník:  350 Kč/osobu/den = 85 750 Kč/týden + spotřeba energií a dřeva do krbu, každý další týden 75 000 Kč + energie

Od  října do května (kromě 20.12.-1.1.): cena lůžka 300 Kč/osobu/den = 73 500/týden, každý další týden 63 000 Kč + energie

Poznámka: při neobsazení celé kapacity objektu a při pronájmu méně než na 5 nocí se cena lůžka postupně zvyšuje až do 550 Kč/osobu/den. Volné pokoje pak může majitel pronajmout jinému zájemci. Pokud se nedomluví jinak, pronajímáme chalupu jako celek.

Týdenní turnusy začínají v sobotu ve 14 hodin a končí předáním v sobotu v 10 hodin.

Obchodní podmínky: do pěti dnů po písemné rezervaci termínu objednatel složí na účet poskytovatele 50% ceny, 15 dnů před termínem zbylých 50% ceny včetně kauce ve výši 10 000 Kč. V den odjezdu uhradí doplatek za spotřebované energie.  Kauce bude vrácena v celé výši, pokud nedojde k poškození majetku. Zákazník před odjezdem provede základní úklid využívaných prostor, v opačném případě mu budou z kauce strženy 3000 Kč. Firmám poskytujeme platbu fakturou.

Storno poplatky: zákazník má právo od objednávky odstoupit bez storno poplatků nejpozději 60 dnů před termínem nástupu, nebo pokud za sebe vyšle náhradníky či se pronajímateli objekt podaří obsadit vlastními silami.  Po uvedené lhůtě je storno poplatek ve výši složené zálohy.

Pronajímatel je oprávněn bez náhrady předčasně ukončit pobyt, pokud zákazník neoprávněně přesáhne kapacitu objektu, poruší zákaz kouření či bude mít s sebou nenahlášené zvíře. Za psa je poplatek 1000 Kč/týden a v objektu může být pouze jeden.  Provozovatel se během pobytu v objektu nezdržuje, má však právo se přesvědčit, zda zákazník neporušuje pravidla pronájmu.

Pojištění: objekt návštěvníci používají na vlastní nebezpečí. Pronajímatel nezodpovídá za úrazy, způsobené škody na majetku, ztrátu zavazadel hostů. Doporučujeme uzavřít si pojištění.

Rezervace: na telefonu 602 667 654, nebo na emailu chalupy@chalupygold.cz
Provozovatel: Chalupy Gold, s.r.o. Vančurova ulice 1946, 390 01 Tábor